معروف ترین رستوران های اصفهان

نصف جهان . کمتر جایی را در دنیا می توان یافت که شکوه و شگفتی های معماری اصفهان را دارا باشند . اصفهان با داشتن تعداد زیادی  از پل ها، مساجد و کاخ ها که قرن ها را پشت سر گذاشته است، یکی از بهترین مقصد گردشگری ایران است.رستوران های اصفهان هم می تواند یکی از این مقاصد باشد . اینجا چند مکان عالی برای خوردن در طول اقامت شما وجود دارد :

۱) سفره خانه ی سنتی

یک رستوران کاملا سنتی که در امتداد مشرق میدان امام واقع شده است . خوش بختانه ، محبوبیت این سفره خانه  روی کیفیت غذا و محیط اثر نگذاشته است . وارهای رنگارنگ کاشی شده، آرک ها و شیشه های شیشه ای رنگی فضای شگفت انگیزی ایجاد می کنند. در این مکان از خوردن غذاهای سنتی ایرانی لذت ببرید در حالی که در دکوراسیون زیبای سنتی نشسته اید .

سفره خانه ی سنتی

شهرزاد

۲) شهرزاد

دیوار های مجلل با نقاشی های زیبای دوران قاجار رنگ آمیزی اصولی و زیبا و پیشخدمت های کاربلد به شهرت شهرزاد به عنوان بهترین رستوران اصفهان کمک می کند . رستوران با صف ها طولانی رایج که هم غذاهای خانگی مانند کتلت بره و چلوفسنجان دارند و هم غذاهای مجلسی .

۳) هرمس

در سفر به اصفهان شاید هوس غذای ایتالیایی کردید در این صورت ما رستوران ایتالیایی هرمس را به شما پیشنهاد می دهیم .استیک ها خوشمزه و لیموناد های تگری چیزهایی اند که حتما نباید از دست بدهید .این رستوران در نزدیکی کلیسای وانک یکی از جاذبه های گردشگری اصفهان قرار گرفته است .

هرمس

۴) چاه حاج میرزا

قدیمی ترین قهوه خانه ی عهد صفویان است که بای دیدن زیبایی هایش باید روز ها وقت گذاشت .در و دیوار این قهوه خانه را لوازم عتیقه و با ارزش چند صد ساله ای پر کرده اند که یادآور دوران تعزیه خوانی ، شاهنامه خوانی و نقالی است .

۵) آرک.آ

کافه رستوران آرک نه تنها منوی خوب و وسوسه انگیزی دارد بلکه فضاسازی فوق العاده و موقعیت آن به گونه ای است که لذت غذا خوردن و استراحت را چندین برابر می کند .فقط باید توجه داشته باشید که قبل از مراجعه به رستوران ،تلفنی رزرو کنید . چرا که زود جاهای خوب تمام می شود . این رستوران در منطقه جلفای اصفهان در نزدیکی کلیسا ی وانک قرار گرفته است .

آرک.آ

۶) خان گستر

رستورانی است در طبقه دوم هتل جلفا که باز هم در منطقه ارامنه نشین اصفهان واقع شده است .دکوراسیونی عالی ، رستورانی تمیز و از همه مهم تر غذاهای خوشمزه ایرانی . چلوکباب های این رستوران در اصفهان زبان زد است همچنین یک کافه تریا ی مجهز شامل سلف سرویس سالاد برای گیاهخواران از ویژگی های برجسته ی این رستوران است .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *