معرفی عجیب ترین کیک های جهان

با حال بود

سلام دوست عزیز، همه ما می دونیم که یکی از شیرین ترین خوردنی های دنیا که اکثر ما شیرین ترین لحظات زندگی مان را با آن ها گذرانده ایم، کیک ها و شیرینی ها هستند. در این بین صنعت کیک پزی پیشرفت های بسیاری کرده که همین باعث شده کیک های عجیب و غریبی پا به عرصه وجود گذارند! در ادامه با ما همراه باشیدبا معرفی عجیب ترین کیک های جهان :

۱) کیک قطره آب

با خوردن این کیک به هدف می رسیم، یکی رفع تشنگی و یگری لذت کیک خوردن. در ساخت این کیک یک ترکیب ژلاتینی استفاده شده که توسط جلبکها این ماده ژلاتینی فراهم شده است. ابداع این کیک بر می گردد به یک شرکت ژاپنی که برای اولین بار در جهان معرفی کرده است. دمای ذوب این کیک پایین می باشد و باید در شرایط خاص حفظ شود تا شکل خود را از دست ندهد.

کیک قطره آب

۲) Rasmalai

یک شیرینی هندی که که در قسمت ساحل شرقی خلیج بنگال پخت می شود . Rasmalai که در ترجمه ی آن از عنوان « کرم شهد» استفاده شده است، از توپ های لکه دار پنیر (پنیر هند) ساخته شده است که ضخامت شیر کاهش یافته است و شبیه کرم لخته شده است . این دسر شیرین ، همواره سرد و خنک است و باعث تقویت عطر و طعم اضافی از پودر هل و زعفران می شود.

۳) کیک مرگ

یک زوج آمریکایی مهمانان عروسی خود را به دیدن یک تصویر بصری واقعی از تعهدات خود دعوت کردند! و چه دیدنی ترسناکی در انتظار آنها بود… کیک خوش مزه ای که حاوی دو سر قطع شده ی عروس و داماد بود و با هنرمندی خارق العاده ای ساخته شده بود، به گونه ای که بسیار واقعی جلوه می نمود. وقت دلیل ساخت چنین کیکی از عروس خانم پرسیده شد، علاقه وی به فیلم های ترسناک تنها دلیل قانع کننده اش برای این موضوع بود!

کیک مرگ

۴) Parsley

به چشمان خود اعتماد نکین! این یک سالاد یا حتی غذای محلی نیست ! اگر مقداری از طعم آن بچشید متوجه می شوید که کاملا شیرین است . بله درست حدس زدید شما روبه روی یک نوع شیرینی قرار گرفته اید . کیک جعفری ، همراه با نعناع و ترکیب عادلانه ای از شکر قهوه ای!

۵) کیک گلابی بو داده !

اگه فکر می کنین کیک هایی که می سازین خیلی تکراری شدن، نگران نباشید همین الآن برین سر یخچال و هرچی رسید دستتون قاطی کنین تا یک کیک درست بشه !از شوخی گذشته یکی از عجیب تریت شیرین های جهان همین است که روبه روی شماست ، ترکیبی از گلابی بو داده و با کرم اسپرسو !

کیک گلابی بوداده

در پست غذاهای عجیب و غریب، به معرفی یکسری از غذاهای عجیب و غریب نیز پرداخته شده است. در اینجا عجیب ترین کیک های جهان آورده شده است که قابل توجه می باشد و از خالقیت خاصی بهره برده است. از این کیک ها می توان برای سورپرایز کردن عزیزانتان استفاده کنید فقط مراقب باشد که آن ها را به سکته نیندازید ! مطالب این پست از منابع زیر تهیه شده است:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *