رستوران های معلق جهان

با حال بود

سلام دوست عزیز، دلت می خواد موقع غذا خوردن پرواز پرنده ها را مشاهده کنی و همچنین در دل ابرها توی رویاها غذای خودت رو میل کنی. خوب معلومه این دیگه یک آرزو نیست و میشه توی رستوران های معلق جهان به این آرزو دست یافت. در این پست به معرفی چندی از این رستوران ها می پردازیم:

۱) رستوران معلق لاس وگاس

میخواهید شامتان را روی یک صندلی در ارتفاع ۱۸۰ فوت از سطح زمین تجربه کنید ؟ رستوران معلق لاس وگاس این امکان را برای شما فراهم می کند! شام در آسمان این هفته در محل ۸٫۸ اینچ سرو می شود و در کنار بیل لاس وگاس در نزدیکی خیابان پلاریس و خیابان تروپیکانا قرار دارد. یک برج دائمی با ارتفاع ۲۰۰ پا بالا، جداول ۲۹ تا ۱۸ پایی را که در صندلی های مسابقه ای مجهز به مهار شش نقطه ای قرار دارند، به ۲۲ نفر متصل می کنند. (به طور کامل با افراد، از جمله یک تیم از سرویس دهنده ها بارگیری می شود، جداول وزن ۷ تن دارند.)

رستوران معلق لاس وگاس
رستوران معلق بلژیک

۲) رستوران معلق بلژیک

رستورانی در فاصله ۵۰ متری سطح زمین که میز غذا با جرثقیل در آن سرو می شود ! خوردن غذا در چنین مکان های رویایی مطمئنا آرزوی هر کسی می باشد.

۳) Fangweng

یک رستوران آویزان بابلای رودخانه ی یانگ تسه که به صورت غار ساخته شده است . نگه دارنده این رستوران زیبا یک پل باند باریک ۳۰ متری است که به یک طرف صخره آویزان شده است . سلام کنید به طولانی ترین رودخانه در آسیا!

Fangweng

در این پست رستوران های معلق که در ارتفاع بالا غذا سرو آورده شده است . مطالب این پست از منابع زیر تهیه شده است:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *